Droom jij ervan om te gaan wonen en werken in het buitenland? En wil je zeker weten dat je alles rondom belastingen goed doet? Dan wil je bij dit online college zijn!
Anjo Bots (Digitax Nomad) is belastingadviseur en expert op het gebied van wonen en werken in het buitenland. In 60 minuten bespreken we de belangrijkste wet- en regelgeving. En er is voldoende ruimte om je vragen te stellen.
Je hoeft niets voor te bereiden. Het online college is 60 minuten. Er komt ontzettend veel informatie op je af tijdens dit college. Zorg dus dat je in een rustige ruimte zit met een goede internetverbinding. Heb al pen en papier bij de hand zodat je direct kunt meeschrijven.
We zullen proberen alle vragen mee te nemen in het online college. Je hebt ook de mogelijkheid om tijdens het online college je vragen te stellen.
Ja, ook voor ondernemers die nog niet gestart zijn of nog geen inschrijving bij de Kamer van Koophandel is het mogelijk om dit online college te volgen. Bewaar de factuur van dit online college goed. Deze mag je namelijk als zakelijke kosten opnemen in je administratie zodra je je onderneming gestart bent. Ook de BTW mag je terugvragen als je BTW plichtige ondernemer bent. De tijd die je besteedt aan dit college, telt bovendien mee voor je urencriterium.
Het online college vindt live plaats op 20 november 2025 om 12.00. Na aanschaf ontvang je de Teams inlogcodes. Ongeveer een week voor het online college krijg je de inlogcodes nogmaals toegestuurd.
Kijk ook even in je spam box als deze niet is binnengekomen. Gaat er toch iets niet goed. Stuur mij dan een bericht op info@thehappyfinancial.com.
Ja! Met de tips die je krijgt tijdens dit college ben je goed op de hoogte van de verschillende regelingen. Je boekhouder is ook afhankelijk van wat jij hem of haart vertelt. Door dit college weet jij als ondernemer waar je op moet letten zodat je dit tijdig bij je boekhouder kunt aangeven. En heel eerlijk: als ondernemer wil je toch ook zelf op de hoogte zijn?
Dit online college is niet geschikt voor mensen die bewust van plan zijn om belastingregels te schenden. We leren je niet hoe je belasting moet ontwijken.
Heb je meer vragen naar aanleiding van dit online college? Dan kun je terecht bij Anjo via digitaxnomad.nl
Nee zeker niet. Na afloop van het online college krijgt iedereen de replay toegestuurd. Bovendien kun je vooraf je vragen insturen.